“IK SE MË ACAROVE NERVAT”/ Kiara e mërzitur me Luizin: Është hera e dytë që e bën – AlpeGossip
“IK SE MË ACAROVE NERVAT”/ Kiara e mërzitur me Luizin: Është hera e dytë që e bën

“IK SE MË ACAROVE NERVAT”/ Kiara e mërzitur me Luizin: Është hera e dytë që e bën

Duket se situata mes çiftit Kiara Tito dhe Luiz Ejlli, nuk po shkon edhe aq mirë. Mbrëmjen e djeshme teksa moderatorja ishte në krevat, këngëtari e pyeti se çfarë problemi kishte.

Kiara u shpreh se është e mërzitur me të dhe nuk dëshiron të flasë. Luizi i kërkoi të kishte besim tek ai.

Pjesë nga biseda:

Kiara: Mjaft tani. Të lutem ka mundësi që të mbash pak qetësi

Luizi: Pse? Do me fjet?

Kiara: Po tentoj të fle. U çove ‘aiai’, rri këtu…, mirë po iki unë se… Po ik Luiz se më acarove nervat. Ik andej, sinqerisht. Ik më lër rehat

Luizi: Çoje pak kokën

Kiara: Nuk dua

Luizi: Dua të flas

Kiara: Nuk dua të flas

Luizi: Të lutem çoje pak kokën

Kiara: Jo, është hera e dytë

Luizi: Ça ke?

Kiara: Si ça kam? Nuk e kupton ça kam?

Luizi: Jo

Kiara: Mirë

Luizi: Ke ndonjë hall? Të thashë ke besim, mundesh?

Kiara: E kisha për tjetër gjë o njeri