ERA RUSI FLET PA DOREZA/ Këngëtarja: Kam qarë kur më ka tradhtuar i dashuri… – AlpeGossip
ERA RUSI FLET PA DOREZA/ Këngëtarja: Kam qarë kur më ka tradhtuar i dashuri…

ERA RUSI FLET PA DOREZA/ Këngëtarja: Kam qarë kur më ka tradhtuar i dashuri…

Era Rusi është një nga këngëtaret më të dashura shqiptare. Ditën e djeshme ajo ka qenë e ftuar në studion e emisionit “E Diell” për të folur më shumë rreth jetës së saj dhe karrierës.

Këngëtarja ende nuk e ka gjetur “princin e kaltër”, e për këtë arsye ra pre e ngacmimeve të moderatorëve Ervin Kurti dhe Fjoralba Ponari. Fillimisht ishte Fjoralba ajo që e pyeti këngëtaren, se babai i saj është më i lumtur kur ajo i prezanton një klip të ri apo një të dashur të ri.

Këngëtarja u përgjigj se, natyrisht kur i prezanton një klip të ri. Ndërsa pyetjes së Ervinit, a ka qarë për meshkujt sepse s’kanë pasur para apo s’e e kanë tradhtuar. Era pohoi këtë të dytën.