E VESHUR ME MINIFUND DHE SHUMË TËRHEQËSE/ Tuna shijon suksesin e... (FOTO) - AlpeGossip
E VESHUR ME MINIFUND DHE SHUMË TËRHEQËSE/ Tuna shijon suksesin e… (FOTO)

E VESHUR ME MINIFUND DHE SHUMË TËRHEQËSE/ Tuna shijon suksesin e… (FOTO)

Tuna po shijon suksesin e këngës së fundit.
Është fjala për projektin “Chonga”, me të cilin është rikthyer në skenë pas një pauze të gjatë.

Në fotografinë e fundit, këngëtarja shfaqet me shumë stil, veshur me një bluzë të shkurtër, minifund shumëngjyrësh si dhe një xhaketë të njëjtë me fustanin.

Tuna dukej tejet joshëse, me stilin e flokëve që ka disa javë që e aplikon, ndërsa në fokus kishte vënë këmbët.

Kujtojmë që pas këngës “Chonga”, Tuna po punon rreth projekteve të reja dhe shumë shpejt pritet publikimi i këngës së re.