VEZULLUESE NË SINGAPOR/ Dua Lipa nuk ndalet me koncertet (FOTO) – AlpeGossip
VEZULLUESE NË SINGAPOR/ Dua Lipa nuk ndalet me koncertet (FOTO)

VEZULLUESE NË SINGAPOR/ Dua Lipa nuk ndalet me koncertet (FOTO)

Dua Lipa nuk ndalet me koncerte.
Së fundi, këngëtarja udhëtoi në Singapor, ku performoi para fansave të saj në atë vend.

Në disa imazhe që ndau me ndjekësit, Dua shfaqet tejet atraktive veshur në fustanin e shkurtër gri.

Ajo kishte në fokus këmbët, ndërsa shumë komente nga ndjekësit që e komplimentuan për dukjen.

“Electricity” titullohet projekti i fundit nga Dua Lipa, këngë kjo në duet me Mark Ronson dhe Diplon.