Me LOT NË SY Almeda Abazi detyrohet të bëjë ndryshimin e papritur në pamje (FOTO) - AlpeGossip
Me LOT NË SY Almeda Abazi detyrohet të bëjë ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

Me LOT NË SY Almeda Abazi detyrohet të bëjë ndryshimin e papritur në pamje (FOTO)

Almeda Abazi iu rikthye këtë vit ekranit duke qenë prezantuese për 3 muaj në “Dancing with the stars Albania” e duke u komentuar shumë sidomos pas largimit të saj e deklaratës lidhur me shpenzimet e hotelit. Me rikthimin në Turqi, Almeda ka vendosur të ndryshojë pamjen sërish e këtë e ka bërë të ditur ditën e sotme me një foto të postuar në Instagram ku shkruan: “Flokët e mia janë rritur shumë, por edhe janë djegur shumë, jam e detyruar t’i pres” shoqëruar me emoji duke qarë.

Pak më vonë aktorja dhe prezantuesja ka postuar dy video ku tregon pamjen e re, me flokët e prera dhe të shëndetshme dhe një lyerje e re, teksa shihet shumë e kënaqur me rezultatin.