Çfarë ndryshimi, Genta e BB do t’ju lë gojë hapur me fytyrën pa pikë grimi (FOTO) – AlpeGossip
Çfarë ndryshimi, Genta e BB do t’ju lë gojë hapur me fytyrën pa pikë grimi (FOTO)

Çfarë ndryshimi, Genta e BB do t’ju lë gojë hapur me fytyrën pa pikë grimi (FOTO)

Ka qenë e shumë komentuar gjatë qëndrimit në “Big Brother” dhe vazhdon të jetë edhe sot e kësaj dite një nga personazhet e famshëm më të komentuar në media e rrjete sociale. Emrin e Genta Gjalpi tanimë e dëgjojmë thuajse çdo ditë nga deklaratat e saj që shkaktojnë zhurmë apo fotot e videot provokuese që tërheqin gjithnjë vëmendjen.

Këtë herë Genta ka vendosur të tërheqë vëmendjen me një foto ku shfaqet pa pikë grimi, ashtu siç nuk jemi mësuar ta shohim pasi makeupin e rënduar ish-banorja e ka pasion. Në foton e fundit ajo shfaqet ujë e sapun dhe i ka lënë fansat gojë hapur me pamjen duke marrë dhjetëra komplimenta në komente. “E palyer, imagjino të lyhem”, shkruan Genta.