“S’KAM TRADHËTUAR KURRË”/ Monika Lubonja flet për ish-bashkëshortin politikan dhe si e puthi ajo e para – AlpeGossip
“S’KAM TRADHËTUAR KURRË”/ Monika Lubonja flet për ish-bashkëshortin politikan dhe si e puthi ajo e para

“S’KAM TRADHËTUAR KURRË”/ Monika Lubonja flet për ish-bashkëshortin politikan dhe si e puthi ajo e para

Aktorja Monika Lubonja është shprehur me bindje të plotë se nuk e ka tradhtuar asnjëherë bashkëshortin e saj, politikanin e ndjerë, Genci Pasko.

Teksa fliste me Arjola Demirin në BBV për shenjat e horoskopit, ajo u shpreh se njerëzit e shenjës së Dashit nuk tradhtojnë.

Ndërkohë Arjola Demiri e kundërshtoi duke thënë se të gjithë njerëzit tradhtojnë, por Monika Lubonja tha se “është edhe vet Dash, dhe nuk ka tradhtuar asnjëherë as në marrëdhënie dhe as në shoqëri”.

“Njerëzit e shenjës së Dashit unë tradhtojnë. Unë jam Dash vetë”, u shpreh Monika Lubonja.

 

 

“Të gjithë njerëzit tradhtojnë”, shtoi Arjola Demiri.

“Unë nuk kam tradhtuar, as në shoqëri, jo më në marrëdhënie”, përfundoi aktorja.

Gjithashtu ajo foli me banorët e tjerë për njohjen me ish-bashkëshortin, të cilin më parë e ka akuzuar për tradhti.

Ajo tha se ishte dashuri me shikim të parë dhe gjithçka mes tyre nisi menjëherë.

“Ngrita kokën dhe ai më dha dorën, ishte shumë e bukur. Kolpo me vështrim të parë, ngela duke e parë. Unë quhem Monika, i thashë, nëse dëshiron takohemi në orën 6. Ai tha ‘pavarësisht se je e lyer, sytë e tu janë të bukur’, aaaa atëherë i thashë ‘në 6 apo 6:30’. “Bën në 7”, më tha ai, iu përgjigja: “Ok”. Nuk flisja më, e ndava trurin, aq e kisha”, rrëfeu Monika Lubonja.

Ndërsa tregoi puthjen e parë: “U takuam dhe kishte një mandarinë në dorë. Ia mora, e qërova dhe ia vendosa në gojë. Ai ngeli, më pas u afrova dhe e putha. Nuk po kuptonte, ishte gjuha ime, apo mandorina.”

Më parë, Monika Lubonja ka zbuluar se martesa e saj me politikanin e ndjerë, Genci Pasko mori fund për shkak të tradhtisë së ish/zv.ministrit të ndjerë të Turizmit.

Artistja zbuloi arsyen e divorcit pas ndarjes nga jeta të ish-bashkëshortit të saj vitin e kaluar, i cili nuk fitoi dot betejën me COVID-19.

Pak ditë më parë u publikua një artikulli për jetën e aktores përpara se të hynte në BBV për të konkurruar për çmimin 100 mijë euro, ku ajo fliste për tradhtinë e Genci Paskos dhe rritjen e vajzës, Teas, si nënë single.

Pas lajmit reagoi edhe miku i të ndjerit Leandër P., i cili ka hedhur akuza të forta ndaj Monika Lubonjës, të cilën e quajti “femër të ulët”. Në komentin e tij, ai shkruan se ishte pikërisht aktorja që filloi tradhtitë e njëpasnjëshme, por Genci nuk ndahej nga ajo për shkak se e donte.

Ndërsa shtoi se nëse ish-bashkëshorti e ka tradhtuar, “i ka bërë hakën se e ka merituar”.

Komenti i Leandër P.:

Po si mund të flasësh kështu për të ndjerin mikun tim Gencin??

Po ti qenke vërtet një femër e ulët, një ndyrësi!! Po ti mendon se ne nuk e dimë se ishe pikërisht ti ajo që fillove nga tradhtitë e një pas njëshme???

Nuk dua të vazhdoj sepse përsëri dua të respektoj mikun tim të ndjerë por s’ke faj ti, ai miku ynë i ndjerë duhet të na dëgjonte kur ne i thoshim “O Genc po ç’a të lidh ty apo familjen tënde fisnike me Monikën o vëlla?”……….”Ehhhhh e dua Lando” thoshte i miri i shoqërisë.

Por edhe nëse të paska tradhtuar e ne nuk e kemi ditur………të ka bërë hakën se e ke merituar!!

Genci Pasko Monika Lubonja 2