NUK E KISHIM PARË KURRË KËSHTU/ Era Istrefi bën ndryshimin drastik në fytyrë (FOTO) - AlpeGossip
NUK E KISHIM PARË KURRË KËSHTU/ Era Istrefi bën ndryshimin drastik në fytyrë (FOTO)

NUK E KISHIM PARË KURRË KËSHTU/ Era Istrefi bën ndryshimin drastik në fytyrë (FOTO)

Tashmë suskesi i saj në muzikën ndërkombëtare nuk ka diskutim.

Teks apo presim bashkëpunimin e fuqishëm me nora Istrefin dhe Claydee, Era Istrefi na ka zbuluar së fundmi një ndryshim drastik.

Mund të themi se jemi mësuar me përzgjedhjet moskokçarëse të këngëtares në look, e megjithatë ky ndryshim na e solli Erën si asnjëherë më parë.

Këngëtarja ka vendosur lente jeshile dhe ndonëse ndryshimi nuk është i përhershëm, pasi këngëtarja mund t’i heqë sërish, gjtihsesi duket mjaft ndryshe nga pamja e saj e zakonshme.