E KANË BËRË LIDHJEN FAMILJARE/ Kunata i komenton Arbanës në foto: Urime pa fund zemra (FOTO) – AlpeGossip
E KANË BËRË LIDHJEN FAMILJARE/ Kunata i komenton Arbanës në foto: Urime pa fund zemra (FOTO)

E KANË BËRË LIDHJEN FAMILJARE/ Kunata i komenton Arbanës në foto: Urime pa fund zemra (FOTO)

Prej kohësh tashmë e dimë se moderatorja Arbana Osmani dhe regjisori Eduart Grishaj janë në një lidhje dashurie që nuk është komentuar bashkë.

Fotot e tyre, udhëtimet së bashku dhe shoqërimi i njëri-tjetrit nëpër evente të ndrysme kanë qenë gjithnjë pjesë e lajmeve rozë. Lidhja e tyre duket se ka avancuar goxha sepse regjisori tashmë jo vetëm njihet me djalin e Arbanës por dhe gëzon një marrëdhënie shumë të mirë me të.

Këtë herë, provat se romanca mes Arbanës dhe Eduartit ka kaluar në një fazë tepër të rëndësishme, i marrim nga komentet e fotos së fundit të Arbanës.

Përveç urimeve nga ndjekësit dhe miqtë e moderatores, në komente mund të dallojmë dhe emrin e partneres së vëllait të Eduartit, Erdiana Grishajn.

Kjo nuk është hera e parë që ”kunatat” shihen në praninë ose i bëjnë komente njëra-tjetrës.

Në profilin e vëllait të Eduartit, mund të gjejmë komente të ndryshme të moderatores dhe kjo tregon se çifti tashmë e paska bërë marrëdhënien e tyre familjare./AlpeGossip.al