Feston sot ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush sot reperi shqiptar (FOTO) – AlpeGossip
Feston sot ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush sot reperi shqiptar (FOTO)

Feston sot ditëlindjen/ Ja sa vjeç mbush sot reperi shqiptar (FOTO)

Stresi është një prej reperëve më të njohur shqiptarë dhe ndër më të komentuarit në media. Gjithçka që ai bën tërheq gjithmonë vëmendjen e fansave dhe ai numëron mijëra ndjekës në profilin e tij në Instagram, ku qëndron mjaft aktiv.

Ditën e sotme, ai ka ndarë me fansat një foto të vjetër, ku shfaqet në një moshë shumë të vogël. Me kapele mbi kokë dhe cigare mbi buzë, në përshkrimin e fotos ai i ka treguar ndjekësve se sot feston ditëlindjen.