Pas Era Istrefit, Flori Mumajesi mbështet edhe këtë këngëtare shqiptare (FOTO) – AlpeGossip
Pas Era Istrefit, Flori Mumajesi mbështet edhe këtë këngëtare shqiptare (FOTO)

Pas Era Istrefit, Flori Mumajesi mbështet edhe këtë këngëtare shqiptare (FOTO)

Nëse dikur ishte Elvana ajo që Flori mbështeste më shumë, sot nuk kursehet të mbështesë edhe këngëtare të tjera. Pas Era Istrefit, producenti jep mbështetjen e tij edhe për të dashurën e reperit, Mozzik. Loredana Zefi do të publikojë sot këngën dhe klipin e saj të parë të cilin e ka paralajmëruar prej disa ditësh.

Kënga vjen në gjuhën gjermane ndërsa pjesë e klipit duket se do të jetë edhe vetë reperi.

Flori ka shpërndarë teaser-in e këngës së Loredanës duke dhënë që tani pëlqimin e tij.