E PAPRITUR/ Enca zbulon planet e dasmës dhe listën e të ftuarve (FOTO) – AlpeGossip
E PAPRITUR/ Enca zbulon planet e dasmës dhe listën e të ftuarve (FOTO)

E PAPRITUR/ Enca zbulon planet e dasmës dhe listën e të ftuarve (FOTO)

Këngëtarja e njohur, Enca po kalon disa ditë të mira pushimi dhe si destinacion ka zgjedhur jugun e Shqipërisë. Ajo nuk i ka kursyer fotot në rrjetet sociale, tek të cilat ka pozuar joshëse me rrobabanjo.

Enca është treguar gjithmonë shumë e rezervuar për jetën e saj private, por këto ditë pushimesh siç duket e kanë frymëzuar të ndajë një detaj shumë të rëndësishëm me ndjekësit. Për herë të parë, këngëtarja ka treguar si do të jetë dasma e saj.

Ajo do një dasmë të madhe dhe e dini cilët janë të ftuarit? Në një postim në Instastory Enca shkruan: “Miq kur të bëj dasmë, jeni të gjithë të ftuar. Dasma më e madhe n’Shqiptari”, pra kur të vijë dita, këngëtarja ka ndërmend t’i ftojë të gjithë.