Gjoksi i Oriola Marashit bllokon ashensorin, zbulon “vesin” që ka marrë nga Noizy – AlpeGossip
Gjoksi i Oriola Marashit bllokon ashensorin, zbulon “vesin” që ka marrë nga Noizy

Gjoksi i Oriola Marashit bllokon ashensorin, zbulon “vesin” që ka marrë nga Noizy

Rikthehet shpërthyese Oriola Marashi.
Anëtarja e OTR ka goditur sërish me publikimin e saj por këtë herë në Snap Chat. Ajo ka ndarë një video ku gjoksi i saj shpërthyes ’flet’ më shumë se asnjëherë më parë.

Gjithashtu modelja ka treguar dhe ‘vesin’ më të fundit që ka marrë duke ndejtur me djelmtë e OTR.

‘Çtë keqe ka të flasësh anglisht kur shqipen nuk do e harrosh asnjëherë’ dëgjohet të thotë Oriola