FOTO legjendare! Era Istrefi përqafuar me Ronaldinhon dhe Nicky Jam – AlpeGossip
FOTO legjendare! Era Istrefi përqafuar me Ronaldinhon dhe Nicky Jam

FOTO legjendare! Era Istrefi përqafuar me Ronaldinhon dhe Nicky Jam

Pak ditë më parë era Istrefi me Nicky Jam dhe Will Smith publikuan këngën e Botërorit 2018 me titull “Live it up”, një këngë ritmike që bëri bujë për shkak të këtij bashkëpunimi.

Ditën e sotme Nicky Jam ka publikuar një foto ku shfaqet me Erën dhe Ronaldinhon, të rrethuar nga fansat.

Era shfaqet mes futbollistit dhe këngëtarit teksa ua ka hedhur duart në qafë ndërsa Will Smith ka shkrepur foton.

Këngëtarja shqiptare e ka ripublikuar foton dhe shkruan: “Një selfie legjendare”.