GODET PËRSËRI/ FOTO: Enca lyen gjoksin me këtë produkt. Grimieri ia përkëdhel duke... - AlpeGossip
GODET PËRSËRI/ FOTO: Enca lyen gjoksin me këtë produkt. Grimieri ia përkëdhel duke…

GODET PËRSËRI/ FOTO: Enca lyen gjoksin me këtë produkt. Grimieri ia përkëdhel duke…

Këngëtarja Enca Haxhia kujdeset shumë që të duket sa më mirë para publikut.

Andaj paraqitjet e saj skenike nuk kanë se si të mos jenë aq shumë të komentuara.

Enca njihet për performancat e saj të zjarrta dhe këtë e ka dëshmuar edhe së fundmi ku shfaqet në koncert para publikut duke bërë ‘twerk’. Emri i saj në mediat rozë lakohet edhe sa i përket linjave trupore në veçanti gjoksit për të cilin doli se po kujdeset detajisht grimeri i saj. Disa imazhe duke e grimuar edhe gjoksin ishte vetë Enca ajo e cila i ka ndarë me ndjekësit dhe nuk duhet t’i humbisni.