Fotot s’janë asgjë para videos si ecte Bleona me fustanin që SHTANGU botën – AlpeGossip
Fotot s’janë asgjë para videos si ecte Bleona me fustanin që SHTANGU botën

Fotot s’janë asgjë para videos si ecte Bleona me fustanin që SHTANGU botën

Bleona Qereti është padyshim personazhi më i komentuar i Oscar 2018 këtë vit. Këngëtarja shqiptare u shfaq në festën ekskluzive të “Vanity Fair” me një fustan rrjetë dhe komplet topless.

Bleona i la të gjithë gojë hapur dhe mediat e huaja e komentuan shumë zgjedhjen e saj për në “Oscar”.

Fotot e këngëtares bënë xhiron e rrjetit, por ju nuk keni parë ende videot nga nata e mbrëmshme.

Bleona i ka postuar ato në Instastory dhe shihet duke ecur para kamerave e paparacëve me kokën lart dhe gjoksin e ekspozuar.

Në një video tjetër këngëtarja shfaqet duke pozuar para fotografëve teksa fustani i saj shndërrin i tëri.