Pushimet nuk kanë mbaruar ende. Lori Hoxha poston foton tjetër nga… (FOTO) – AlpeGossip
Pushimet nuk kanë mbaruar ende. Lori Hoxha poston foton tjetër nga… (FOTO)

Pushimet nuk kanë mbaruar ende. Lori Hoxha poston foton tjetër nga… (FOTO)

Menduam se pushimet për të mbaruan,por në të vërtetë jo.

Lori Hoxha e cila nuk zhgënjen me asnjë dalje të saj në rrjete sociale postoi në “Instastory” një foto ku në sfond duket deti.

E veshur me një fustan rozë me lule nuk kishte si të mungonte dhe aksesori kryesor “çanta” e firmës PRADA.

Epo jo me kot konsiderohet një nga femrat më atraktive të skenës shqiptare.

Lori Hoxha konsiderohet prej femrave më atraktive të skenës shqiptare.