Vogëlushi i aktores së “Portokalli” është rritur kaq shum/ Tani shoqëron mamin për… (FOTO) – AlpeGossip
Vogëlushi i aktores së “Portokalli” është rritur kaq shum/ Tani shoqëron mamin për… (FOTO)

Vogëlushi i aktores së “Portokalli” është rritur kaq shum/ Tani shoqëron mamin për… (FOTO)

Aktorja e njohur, Delinda Disha shumë shpesh na tregon për të birin dhe lidhjen e fortë që ka me të. Pak minuta më parë ajo ka publikuar një foto shumë të ëmbël krah tij. “Koha për Pazar me djalin tim. Gjithçka e imja”,-shkruan Delinda.

Aktorja e njohur është një nënë e përkushtuar dhe një femër në karrierë. Por mjafton t’ju hedhësh një sy fotove që publikon për të kuptuar se ka gjetur balancën perfekte mes jetës familjare dhe profesionit.