“VITET IKIN TUTJE”/ Feston ditëlindjen, Ja sa mbush Juliana Pasha (FOTO) – AlpeGossip
“VITET IKIN TUTJE”/ Feston ditëlindjen, Ja sa mbush Juliana Pasha (FOTO)

“VITET IKIN TUTJE”/ Feston ditëlindjen, Ja sa mbush Juliana Pasha (FOTO)

Këngëtarja e hitit “It’s all about you”, Juliana Pasha, është një ndër emrat më të njohur të muzikës, e cila ditën e sotme ka marrë urime të shumta në profilin e saj në Instagram.

Ndjekësit e kanë uruar këngëtaren për ditlindjen, ndaj ajo i ka falenderuar ata publikisht nëpërmjet një fotoje.

“Faleminderit që me urimet tuaja më kujtuat që sot kam ditëlindjen!

Vitet ikin tutje, ikin një nga një. Vajzat bëhen zonja (se plaka jooo), rinia nuk vjen më.”- shkruan ajo krahas postimit.

Juliana ka lindur më 20 maj të vitit 1980 dhe ditën e sotme mbush plot 39-vjeç.