U THA SE U NDA NGA NGA RONELA/ Reagon më në fund Young Zerka – AlpeGossip
U THA SE U NDA NGA NGA RONELA/ Reagon më në fund Young Zerka

U THA SE U NDA NGA NGA RONELA/ Reagon më në fund Young Zerka

Ronela Hajati dhe Young Zerka kanë qenë padyshim një nga çiftet më të komentuar në media vitet e fundit, jo vetëm sepse janë shumë të dashur për publikun, por edhe për faktin që lidhjen e tyre nuk e konfirmuan kurrë në media.

Dhe ende pa e konfirmuar, pak ditë më parë u bë e ditur se Ronela dhe Zerka i kanë dhënë fund pas 4 vitesh bashkë.

Madje dyshja nuk e ndjekin më njëri-tjetrin në Instagram ndërsa arsyet e ndarjes kanë mbetur të paditura.

Ditën e sotme Zerka ka reaguar duke postuar në Instagram për herë të parë pas lajmit të ndarjes. Reperi ka bërë të ditur se sot ka publikuar këngën e tij më të re që mban titullin “Ting ting”, duke treguar kështu se pas ndarjes po fokusohet tek karriera.