Moderatores shqiptare i VJEDHIN makinën dhe e merr vesh nga kjo VIDEO – AlpeGossip
Moderatores shqiptare i VJEDHIN makinën dhe e merr vesh nga kjo VIDEO

Moderatores shqiptare i VJEDHIN makinën dhe e merr vesh nga kjo VIDEO

Shpesh herë dëgjojmë që shumë personave publike i ndodhin bëma nga më të ndryshmet, por kjo e sotmja është ndryshe dhe shumë gallatë. Moderatores së emisionit “Fun Day”, Fatma Methasani i është vjedhur makina por vlen të thuhet në mënyrë shoqerore. E dini cilët janë personat përgjegjës?

Janë moderatorët e emisionit “Kripe dhe Piper” në INTv, Alfio dhe Indriti. Të paktën çunat ia kanë treguar Fatmës se i kanë vjedhur makinën nëpërmjet një video shumë ‘funny’, që ju e shihni më poshtë. Bëni mirë që mos e bëni dhe ju me miqtë tuaj se mbase ju duhet makina në ato momente, edhe pse situata të tilla ju bëjnë të forconi miqësinë tuaj.