Nuk do ta besoni/ Vesa Luma e zbulon: Ky është “sekreti” i Big Bastës që na habiti të gjithë (FOTO) – AlpeGossip
Nuk do ta besoni/ Vesa Luma e zbulon: Ky është “sekreti” i Big Bastës që na habiti të gjithë (FOTO)

Nuk do ta besoni/ Vesa Luma e zbulon: Ky është “sekreti” i Big Bastës që na habiti të gjithë (FOTO)

Ata janë një nga çiftet më të dashur për publikun shqiptar dhe si të tillë kanë ndjekësit e tyre të shumtë në rrjetet sociale. Po flasim për këngëtaren Vesa Luma dhe reperin Big Basta, të cilët prej disa muajsh janë shpërngulur të jetojnë në Zelandë të Re.

Herë pas here ata postojnë foto dhe video, por këtë herë Vesa në postimin e saj ka zbuluar një “sekret” të bashkëshortit.

Në videon e saj të fundit të postuar në Instastory ajo ka filmuar reperin i cili duket i mërzitur që këngëtarja po e filmon me një nga filtrat e Instagram-it.

Mbi video ajo shkruan:”Ai i urren Instastory-t” duke na treguar kështu një nga arsyet pse Big Basta nuk poston thuajse kurrë Instastory.