Klaudia Pepa ”tërbon” kalimtarët me kërcimin e saj seksi në rrugë, por shikoni komentin EPIK të Fatmës (FOTO) – AlpeGossip
Klaudia Pepa ”tërbon” kalimtarët me kërcimin e saj seksi në rrugë, por shikoni komentin EPIK të Fatmës (FOTO)

Klaudia Pepa ”tërbon” kalimtarët me kërcimin e saj seksi në rrugë, por shikoni komentin EPIK të Fatmës (FOTO)

Klaudia Pepa është një ndër balerinat më të suksesshme shqiptar dhe një nga personazhet më të komentuara në mediat rozë. Jo vetëm prej ndarjes nga Albi Nako, por shkak për këtë janë bërë fotot dhe videot që ajo poston shpesh herë në rrjetet e saj sociale.

This song 😍 #sweat @djjohngibbons

A post shared by Klaudia Pepa Official (@klaudiapepa) on

 

Klaudia ka publikuar një video shumë të bukur ditën e sotme në Instagram ku shfaqet duke kërcyer në mënyrë sensualë në një stacion ndërkohë që po priste autobusin.

Ajo ka marrë shumë komente pozitive, por më epikun ne zgjodhën atë të Fatma Haxhialiut, moderatores së “Thumb” e cila shkroi: Dhe thonë pastaj pse ka vajtur bileta 40 lekë. Ja pra se ka shfaqje para se me hit në urban. Bravo Erion”.