U NDA nga i dashuri shqiptar, modelja e njohur konfirmon lidhjen me serbin (FOTO) - AlpeGossip
U NDA nga i dashuri shqiptar, modelja e njohur konfirmon lidhjen me serbin (FOTO)

U NDA nga i dashuri shqiptar, modelja e njohur konfirmon lidhjen me serbin (FOTO)

Modelja e shpallur “Miss Universe Kosova 2016”, Camila Barraza është ndër më të komentuarat jo vetëm për anën profesionale, por edhe atë private. Modelja me origjinë shqiptare dhe argjentinase ishte në një lidhje me biznesmenin shqiptar Haris Cocaj, lidhje e cila u komentua gjatë nga mediat.

Por Camila dhe Haris siç duket janë ndarë pasi së fundmi, modelja ka nisu rnjë lidhje të re me modelin serb Djorde Jelic. Thashethemet filluan kur Djorde publikoi një foto me Camilan në Instagram ndërsa sot ajo i ka konfirmuar fjalët që qarkullonin.

Modelja ka postuar një buqetë trëndafilash të cilat ja ka sjellë Djorde dhe shkruan: “I dashuri më i mirë, të dua zemër”.