VJEN NË JETË NJË VAJZË/ Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë – AlpeGossip
VJEN NË JETË NJË VAJZË/ Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

VJEN NË JETË NJË VAJZË/ Modelja shqiptare bëhet nënë për herë të parë

Diellza Kolgeci njihet si një nga vajzat më të bukura shqiptare. Ajo u shpall në moshën 17-vjeçare Miss Kosova dhe që prej asaj kohe ka vazhduar të jetë pjesë e ekranit pavarësisht shkëputjeve të herëpashershme.

Mirëpo një i lajm i mirë vjen nga jeta private e saj, ‘Prive’ bën të ditur se Diellza është bërë nënë për herë të parë e një vajze gjatë mesnatës.

Lajmin e bukur e ka konfirmuar edhe mikesha e Diellzës, teksa ka publikuar një foto, ku ka treguar buqetën me lule për bukuroshen.

Ndërkohë, Diellza dhe partneri i saj, basketbollisti Fisnik Rugova ende nuk kanë reaguar për lajmin.