KEJVINA NA HABITI/ E veshur me uniformën e kuzhinës, modelja na tregon se ç’di të bëjë (FOTO) – AlpeGossip
KEJVINA NA HABITI/ E veshur me uniformën e kuzhinës, modelja na tregon se ç’di të bëjë (FOTO)

KEJVINA NA HABITI/ E veshur me uniformën e kuzhinës, modelja na tregon se ç’di të bëjë (FOTO)

Kejvina Kthella është një nga vajzat më të përfolura të showbiz-it shqiptar. E bukur dhe me format perfekte ajo gjithmonë ia del të fitojë vëmendjen e të gjithëve.

Ndryshe nga herët e tjera, këtë radhë Kejvina ka postuar një foto shumë të veçantë. Në llogarinë e saj në Instagram, këtë herë jo me bikini por me përparsen e kuzhinës, bukuroshja ka arritur të marrë po aq vëmendje dhe komplimenta sa me fotot e tjera ku shfaqet provokuese.

Megjithëse, duhet ta pranojmë se e veshur kështu dhe me tiganin në dorë duke gatuar, Kejvina duket përsëri super seksi. /AlpeGossip.al