"E KE HOLLUAR BELIN SI UFO"/ Lori Hoxha u kthen përgjigjen qesharake fansave (FOTO) - AlpeGossip
“E KE HOLLUAR BELIN SI UFO”/ Lori Hoxha u kthen përgjigjen qesharake fansave (FOTO)

“E KE HOLLUAR BELIN SI UFO”/ Lori Hoxha u kthen përgjigjen qesharake fansave (FOTO)

Lori Hoxha është një ndër personazhet më të ndjekur në rrjetet sociale dhe më seksi të shpwbizit. Blogerja dhe trashëgimtarja e njohur e “Top Chanel” publikon shpesh  foto dhe video nga përditshmëria e saj dhe gjithmonë  përballet dhe me kritikat e fansave.

Së fundmi ajo ka publikuar një foto dhe ndjekësit e blogeres janë kapur keq duke e masakruar me komente për  elin e hollë të cilin mendojnë se Lori ka përdorur photoshop.

Ajo ka publikuar një koment të një fansi që shkruan: “E ka bërë belin e hollë sa buzët e Lori Hoxhës në 2012”  ndërkohë që përmbi të ka shkruar: Përfundimisht kam ndjekësit më shakator.

AlpeNews.al