NDODHET NË ARREST SHTËPIE/ Biznesmeni surprizon çdo ditë Fjolla Morinën me dhurata romantike (FOTOT) – AlpeGossip
NDODHET NË ARREST SHTËPIE/ Biznesmeni surprizon çdo ditë Fjolla Morinën me dhurata romantike (FOTOT)

NDODHET NË ARREST SHTËPIE/ Biznesmeni surprizon çdo ditë Fjolla Morinën me dhurata romantike (FOTOT)

Me një buqetë gjigante me trëndafila të kuq në formë zemre dhe shkronjën “F” të formuar me trëndafila të bardhë si dhe me një unazë të bukur diamanti, Fisnik Syla i propozoi për martesë Fjolla Morinës.

Ajo i tha “PO” këtij propozimi, duke zyrtarizuar kështu lidhjen e saj dhe duke dhënë lajmin e bukur se po i jep fund beqarisë.

Tashmë, Fjolla dhe Fisniku po bashkëjetojnë dhe ai nuk lë ditë pa bërë të lumtur partneren e tij, siç tregon edhe vetë këngëtarja.

Disa minuta më parë, Fjolla ka ndarë në InstaStory një foto të sajën me një buqetë gjigante me trëndafila të cilën ia ka dhuruar Fisniku.

“Zemra ime më surprizon çdo ditë”- shkruan Fjolla e cila duket se po shijon në maksimum dashurinë e re.

Ditën e sotme ka përfunduar hetimi për këngëtaren, ndërsa “Dosja.al” bën me dije se dosja për të do të kalojë në gjykim pas mbledhjes të së gjitha provave. Ndërsa sa i përket dy personave të tjerë që ndodheshin në makinë me të, bisnesmenit Fisnik Syla dhe shoferit Fitim Muji, Prokuroria ka vendosur që të pushojë çështjen pasi nuk ka gjetur vepër penale të kryer nga ta.

Këngëtarja u arrestua më 18 shtator në pikën kufitare të Morinës, pasi u kap me dy armë me vete. Kujtojmë që këngëtarja po udhëtonte me një makinë tip ‘Audi’ ndërsa i është gjetur një armë në çantë dhe një në bagazh.