ÇDO SEZON DIMRI/ Këto janë 4 ngjyrat e sofistikuara të garderobës (FOTO) – AlpeGossip
ÇDO SEZON DIMRI/ Këto janë 4 ngjyrat e sofistikuara të garderobës (FOTO)

ÇDO SEZON DIMRI/ Këto janë 4 ngjyrat e sofistikuara të garderobës (FOTO)

Sezoni i dimrit tashmë ka ardhur dhe çdo detaj të veshjeve i kushtohet një rëndësi e madhe.

Çdo stinë karakterizohet nga njgjyrat e veta specifike dhe alpenews.al ju njeh me ato të dimrit.

Mund ti kombinoni lehtë në “otfite” të ndryshme e për më tepër dukeni me shumë stil dhe të përditësuara me modën.

Më pas “loja” për ti kombinuar mbetet në dorën tuaj.

1.Vishnje

2.Çokollatë

3. E verdhë

4. Gri