Agron Llakaj sqaron lajmet për largimin nga Vizion Plus: Më bëri një propozim, ideja është… – AlpeGossip
Agron Llakaj sqaron lajmet për largimin nga Vizion Plus: Më bëri një propozim, ideja është…

Agron Llakaj sqaron lajmet për largimin nga Vizion Plus: Më bëri një propozim, ideja është…

Një foto e shkrepur gjatë ditës së sotme të Agron Llakajt, moderatorit, aktorit dhe autorit të “Al Pazar” me Ben Blushin, drejtorin e Top Channel u interpretua si një lëvizje e mundshme e Agronit në këtë televizion.

I pyetur nga TiranaPost Agron Llakaj është shprehur se:

“Një kafe, miqësi e vjetër, më bëri një propozim po ideja është kështu që mund të iki nga Vizioni mund të mos iki nga Vizioni. Jam duke vlerësuar propozimin”, tha Agron Llakaj.

Ndërkohë që u pyet edhe nëse do të kishte largim a do ishte individual apo i gjithë programit dhe ai tha se është autor i spektaklit të humorit, duke nënkuptuar që nëse ka ndryshime, shpërngulet i gjithë emisioni.