OLTA GIXHARI E DJEG NË KORÇË/ Kërcen mbi karrige (VIDEO) – AlpeGossip
OLTA GIXHARI E DJEG NË KORÇË/ Kërcen mbi karrige (VIDEO)

OLTA GIXHARI E DJEG NË KORÇË/ Kërcen mbi karrige (VIDEO)

Olta Gixhari ndodhen në Korçë, aty ku po zhvillohet edhe një nga skenat për filmin “Në kuadër të dashurisë”, ku do të luajë së bashku me Luiz Ejllin.

Por përpos xhirimeve, Olta edhe po kënaqet me atmosferën e krijuar në mbrëmje, kur së fundmi është filmuar edhe duke kërcyer.

Në videon që po qarkullon ish-banorja e BBV shihet duke kërcyer mbi karrige për qejf të saj dhe duket se po e shijon në maksimum muzikën.

VIDEO