“GJËRA TË MËDHA PO VIJNË”/ Capital T paralajmëron diçka të madhe! (FOTO) – AlpeGossip
“GJËRA TË MËDHA PO VIJNË”/ Capital T paralajmëron diçka të madhe! (FOTO)

“GJËRA TË MËDHA PO VIJNË”/ Capital T paralajmëron diçka të madhe! (FOTO)

Capital T deri më tani ka sjell projekte dhe bashkëpunime të shumta që u pritën tejet mirë nga publiku.

Gjatë gjithë këtyre viteve Kapo ka mbledhur fansa të shumtë që e përkrahin në vazhdimësi, në çdo paraqitje të tij.

Për të gjithë dashamirësit e muzikës ai thotë se është duke punuar fuqishëm në projekte të reja muzikore.

“Gjëra të mëdha po vijnë”, shkruan ai në postimin e fundit.

“O ma”, është projekti i vetëm i Capital T i lansuar gjatë kësaj vere e që ka mbledhur mbi 4 milionë klikime në Youtube.