THA SE DO TA LINTE MUZIKËN/ Ky është mendimi i Fifit për deklaratën e Mc Kreshës (VIDEO) - AlpeGossip
THA SE DO TA LINTE MUZIKËN/ Ky është mendimi i Fifit për deklaratën e Mc Kreshës (VIDEO)

THA SE DO TA LINTE MUZIKËN/ Ky është mendimi i Fifit për deklaratën e Mc Kreshës (VIDEO)

Fifi dhe MC Kresha janë ndoshta dyshja më e përfolur e kohëve të fundit në muzikën shqiptare, për super-bashkëpunimin e tyre në këngën ‘Psikopatja jote’.

Kënga vazhdon të mbetet ndër më të dëgjuarat e momentit nga muzika shqiptare, ndësa Fifi ia dedikon shumë nga meritat bashkëpunëtorit të tij në këngë.

E meqë para disa ditëve MC Kresha ka zbuluar se ai në një të ardhme e ka në plan ta lërë muzikën, edhe Fifi ka të njëjtin mendim si fansat.

Për emisionin Sevenbizz, Fifi ka folur për herë të parë për këtë deklaratë të reperit.

Ja çfarë thotë Fifi: