MORENA TARAKU HUMBET KONTROLLIN/ Nuk do ta besoni çfarë veprimi bën (FOTO) – AlpeGossip
MORENA TARAKU HUMBET KONTROLLIN/ Nuk do ta besoni çfarë veprimi bën (FOTO)

MORENA TARAKU HUMBET KONTROLLIN/ Nuk do ta besoni çfarë veprimi bën (FOTO)

Humbja e kontrollit me siguri i ndodh të gjithëve dhe secili ka mënyrën e vetë sesi i përjeton këto momente kur stresi bllokon veprimtarinë normale të trurit njerëzor.

Ju me siguri keni mënyrën tuaj se si ju ndodh ky “proçes”, por a e dini se si e humbet kontrollin Morena Taraku?

Këtë e ka treguar vetë këngëtarja me disa video të postuara në Instastory ku shihet një majmun i lezetshëm teksa lanë enët.

Se paska keq Morena! Të paktën humbjen e kontrollit e përcjell me një veprim pozitiv.