”KUR BO DHE TI SIKUR…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë VIP-at (FOTO) – AlpeGossip
”KUR BO DHE TI SIKUR…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë VIP-at (FOTO)

”KUR BO DHE TI SIKUR…”/ Komentet pikante të ditës, ja si fansat ”thumbojnë VIP-at (FOTO)

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Më poshtë do të shihni komentet pikante të ditës: 

Kejvina Kthella ka ndarë një foto me fansat e saj teksa duket tepër e bukur ndërkohë që pozon për kamerën. Pavarësisht kësaj, bukuria e Kejvinës nuk e ka ndaluar një ndjekës që ti bëjë një koment krejtsisht për një temë tjetër.

Xhensila Myrtezaj ka postuar një foto ku duket shumë e lumtur teksa pozon për kamerën. Teksa pjesa më e madhe e ndjekësve e komlimentojnë për pamjen, një tjetër mendon se ajo është e shtirur…

Rudina Dembacaj ka publikuar një foto me disa vajza teksa në sfond duket një pjesë e biznesit të saj të ri. Një komentues nuk është i qartë se çfarë biznesi ka nisur Rudina… /AlpeGossip.al