DO TË DASHUROHENI DHE JU SI VIP-et TONA/ Bukuroshet shqiptare ju tregojnë si ta vishni xhaketën tani e tutje (FOTO) – AlpeGossip
DO TË DASHUROHENI DHE JU SI VIP-et TONA/ Bukuroshet shqiptare ju tregojnë si ta vishni xhaketën tani e tutje (FOTO)

DO TË DASHUROHENI DHE JU SI VIP-et TONA/ Bukuroshet shqiptare ju tregojnë si ta vishni xhaketën tani e tutje (FOTO)

Pjesa më e madhe e bukurosheve tona shqiptare përveç se komentohen për talentet e tyre të shumta ato gjithashtu bëhen qendër e vëmendjes dhe për shkak të mënyrës si vishen dhe modës që ndjekin. Secila me ndonjë stil unik, VIP-et shqiptare shpeshherë bëjnë ”XING” me njëra-tjetrën me detaje të vogla të cilat kur i sheh me kujdes mund të nënkuptojnë një trend të ri.

Këtë herë një detaj që po e vëmë re tek pothuajse të gjitha bukuroshet shqiptare është rripi që ato i vendosin  xhaketave. Mesa duket bukuroshet tona janë lodhur nga pamja e njejtë e xhaketave që qëndrojnë të hapura. Ato tashmë kanë filluar të përdorin rripin si një aksesor që do t’i shtojë stilin dhe nuk do ta lërë veshjen të duket aq bazike.

Të themi të drejtën, veshjet ngjanë shumë më bukur me këtë detaj të shtuar dhe këtë gjë mund ta kuptoni dhe vetë duke parë VIP-et tona bukuroshe. /AlpeGossip.al

Arbana Osmani

Jona Spahiu

Tayna

Orinda Huta

Elita Rudi

Ariana Fejzullahu

Lori Hoxha