Michelle Obama me “DEDIKIMIN ROMANTIK” për ish Presidentin: “Nuk mund ta dalloni…” (FOTO) – AlpeGossip
Michelle Obama me “DEDIKIMIN ROMANTIK” për ish Presidentin: “Nuk mund ta dalloni…” (FOTO)

Michelle Obama me “DEDIKIMIN ROMANTIK” për ish Presidentin: “Nuk mund ta dalloni…” (FOTO)

Çifti Obama ishin ndër banorët më romantik, të afërt dhe të dashur me njërin tjetrin në Shtëpinë e Bardh.

Edhe pse janë larguar nga kjo shtëpi dhe tash që Obama nuk është President i Amerikës, ata po vazhdojnë të jenë të dashuruar po njësoj.

Michelle Obama sot përmes llogarisë së saj në “Instagram” ka shprehur dashurinë e madhe që ka për Barack.

“Nuk mundeni ta dalloni përmes fotografisë, por Barack u zgjua në ditën tonë të dasmës në nëntor të vitit 1992 shumë i ftohur. Disi, deri në kohën kur e takova në altar, i ftohti ishte larguar dhe vazhduam duke kërcyer tërë natën. 25 vite më vonë, ne ende po kënaqemi, derisa po punojmë fortë të ndërtojmë bashkëpunimin ton dhe të mbështesim njëri tjetrin individualisht. Nuk do të mund të imagjinoja të kaloja këtë “ushtrim të egër” me dikë tjetër” ka shkruar Michelle në postimin e saj.

Ndryshe, çifti Obama janë prindër të dy vajzave.