I LIDHUR ME ERËN? Dj me famë botërore emocionon me deklaratën që bën: Kosova ka…(FOTO) – AlpeGossip
I LIDHUR ME ERËN? Dj me famë botërore emocionon me deklaratën që bën: Kosova ka…(FOTO)

I LIDHUR ME ERËN? Dj me famë botërore emocionon me deklaratën që bën: Kosova ka…(FOTO)

Që pas bashkëpunimit me këngën e botërorit, këngëtarja Era Istrefi dhe Dj me famë botërore Diplo, kanë qenë të pandarë. Dyshja janë parë shpesh herë bashkë dhe komentet ngacmuese në rrjetet sociale kanë bërë që fansat të aludojnë që mes tyre po lind një histori dashurie.
Megjithatë, asnjëri prej tyre nuk ka reaguar lidhur me këto lajme duke i lënë fansat të jenë kurioz. Ditën e djeshme, Dj i njohur ka habitur sërish teksa ka publikuar një foto pranë Erës dhe në përshkrim të saj ka bërë një deklaratë mjaft të bukur.

“Femrat kosovare po sundojnë botën”, ka shkruar Diplo duke bërë kështu një urim edhe për festën e 11 vjetorit të Pavarësisë.