BËMË BABA TË TË NGJAJ/ Tuna qenka kopje identike e të atit dhe sapo na e zbuloi (FOTO) – AlpeGossip
BËMË BABA TË TË NGJAJ/ Tuna qenka kopje identike e të atit dhe sapo na e zbuloi (FOTO)

BËMË BABA TË TË NGJAJ/ Tuna qenka kopje identike e të atit dhe sapo na e zbuloi (FOTO)

Këngëtarja Tuna Sejdiu është një ndër emrat më të ndjekur në rrjete sociale, ku ka ndarë së fundmi pamjet nga festa e ditëlindjes së voglushit Tian, i cili mbushi 2-vjeç.

Ndër të tjera, këngëtarja ka publikuar edhe një foto me të atin, duke i habitur të gjithë me ngjashmërinë e madhe që ka me të.

“Kampioni dhe modeli im që në fillime”, shkruan Tuna krahas pozës me babain, të cilit duket se i ka marrë të gjitha tiparet.