HOROSKOPI DHE VIPAT/ Rudina Dembacaj, "Gaforrja" kardinale që adhuron ushqimin! - AlpeGossip
HOROSKOPI DHE VIPAT/ Rudina Dembacaj, “Gaforrja” kardinale që adhuron ushqimin!

HOROSKOPI DHE VIPAT/ Rudina Dembacaj, “Gaforrja” kardinale që adhuron ushqimin!

Rudina Dembacaj është një ndër aktoret më të talentuara të skenës shqiptare e njëkohësisht mjaft e preferuar edhe si moderatore.

Në horoskop ajo i përket shenjës së “Gaforres” dhe më poshtë analizojmë përputhshmërinë e saj.

Të lindurit e kësaj shenje kanë shumë qejf të ushqejnë ashtu si edhe Rudina e cila e adhuron cdo ushqim e madje nuk nguron ti dedikojë disa fjalë në postimet e saj në Instagram.

Gaforrja i adhuron prindërit e ashtu si Rudina nuk e ka aspak problem të publikojë në Instagram foto ku u dedikon edhe fjalë prekëse.

Gaforret janë shenjë kardinale, ndaj asnjëherë nuk janë “mesatarë” në arritjet e tyre. Rudina e ka filluar fillimisht karrierën e saj si aktore e më tashmë e shohim të moderojë një prej emisioneve më të ndjekur të “Ora New” e gjithashtu e shohim të pranishme si të ftuar në shumë emisione të tjera po aq të rëndësishme.

 

/AlpeNews.al