MË SEKSI SE KURRË MË PARË/ Loredana poston foto dhe me look-un e ri duket yll – AlpeGossip
MË SEKSI SE KURRË MË PARË/ Loredana poston foto dhe me look-un e ri duket yll

MË SEKSI SE KURRË MË PARË/ Loredana poston foto dhe me look-un e ri duket yll

Loredana Zefi reperja e njohur gjermane dhe ish-partnerja e Mozzik ka publikuar një foto tejet joshëse.

E kuruar deri në detaj ka pozuar me look-un e saj të ri, flokët me balukë dhe ngjan vërtetë shumë seksi. Ky model flokësh e tregon shumë tërhqeëse reperen dhe jo vetëm, veshja e saj me pantallonat e kuqe  i theksojnë më tepër ngjyrën e flokëve. Pas nuk ngelet as kanatierja e saj në formë busti që i nxjerr në pah të gjithë tatuazhet në pjesën e kraharorit.

Loredana duket një yll i vërtetë me pamjen e sotme…”Ne të dy e njohim historinë e bisedës zemër” shkruan ajo, duke rikujtuar këtu dhe romancën me reperin libanes Zuna. ALPEgossip.al

 

 

View this post on Instagram

Hallo Deutschrap 🙂 @sellmakasumoviq

A post shared by Loredana (@loredana) on