“NGELE ME BY**ËN JASHTË”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at – AlpeGossip
“NGELE ME BY**ËN JASHTË”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

“NGELE ME BY**ËN JASHTË”/ Komentet pikante të ditës. Ja se si fansat “thumbojnë” VIP-at

Edhe për ditën e sotme ashtu siç është bërë tashmë traditë, AlpeNews.al do t’ju njohi me komentet më pikante të ditës.

Fansat “sy mprehtë” janë të aftë të kapin çdo detaj apo të analizojnë të jetës së tyre duke servirur kështu thashetheme në rrjete sociale.

Bleona Qereti dallohet për stilin e saj unik e jo shumë të mbuluar. Ajo ka publikuar disa foto në profilin e saj në Instagram ku shkëlqen e gjitha me veshjen në prerjen e një “body” me gurë plot ndriçim. “Ngele bithen jasht” i komenton njër nga ndjekësit. Duke qenë se më shpesh nëpër evente e shohim teksa ka të veshur një veshje të guximshme e ekpozuese të trupit të saj.

Modelja e njohur Kjevina Kthjella ka pozuar sërish disa foto joshëse. Por ka nga ata ndjekës që e shohin me shumë detaje pamjen e saj që duket e kuruar deri në majën e flokut. “I janë konsumuar shumë ballkonet bej pak stervitje si te ngurtesohen ballkonet” i komenton fansi, duke i lënë të nënkuptuar se gjoksi i saj ka nevojë për tonifikim. Epo lloj lloj komentesh na shohin sytë…

Roza Lati komentohet shpesh për natyrën e saj moskokëçarëse e që e shprehë hapur mendimin e saj. Në profilin e saj në Instagram ajo ka bashkuar dy foto dhe i ka publikuar duke i vënë fansat të zgjedhin midis Rozës së mirë dhe asaj keq fare të mirë. Mirëpo një nga fansat nuk ka dhënë përgjigjen që mund të pritej e as zgjedhjen që kërkohej:”Late nam me keto foto skandaloze” komenton ndjekësi.

ALPEgossip.al