JONIDA MALIQI NË FINALE/ Këngëtarja ndez skenën dhe rënqeth publikun (VIDEO) – AlpeGossip
JONIDA MALIQI NË FINALE/ Këngëtarja ndez skenën dhe rënqeth publikun (VIDEO)

JONIDA MALIQI NË FINALE/ Këngëtarja ndez skenën dhe rënqeth publikun (VIDEO)

Para disa minutash Jonida Maliqi elektrizoi skenën e eurovisionit me këngën “Ktheju tokës” të cilën e  këndoi në gjuhën shqipe.

Sërish ajo ka rrëmbyer duartrokitjet dhe ka ngritur sallën në këmbë ndërkoh në votimet online Jondia vazhdon të kryesoj listën. Këngëtarja ka rënqethur publikun ku të gjithë e ndiqnin me vëmendje me vëmendje dhe i bënin video.

Në fund Jonida  zgjodhi të falenderonte në shqip, anglisht dhe  gjuhën vendase.

Alpenews.al