BËMË MAMA TË TË NGJAJ? Moderatorja e njohur pranon "me dhimbje" se e bija nuk ka marrë nga ajo (FOTO) - AlpeGossip
BËMË MAMA TË TË NGJAJ? Moderatorja e njohur pranon “me dhimbje” se e bija nuk ka marrë nga ajo (FOTO)

BËMË MAMA TË TË NGJAJ? Moderatorja e njohur pranon “me dhimbje” se e bija nuk ka marrë nga ajo (FOTO)

Pranvera Borakaj ka publikuar pak orë më parë një kolazh fotosh të vajzës së saj dhe të vetë moderatores. E vogla Annasiol rritet çdo ditë dhe disa persona mendojnë se ngjan shumë me moderatoren e njohur të ‘Vizion Plus’, por vetë Pranvera nuk mendon kështu. “Jam e vetëdijshme (dhe pse me dhimbje) që në pamje Anna ka shumë shumë pak nga mua”,-shkruan ajo krahas fotos.

Edhe Pranvera si çdo nënë ka shumë dëshirë që e vogla t’i ngjajë më shumë asaj, por edhe pse ngjashmëria në pamje është e vogël, me siguri karakteri do ketë disa pika të përbashkëta.

Borakaj është aktualisht moderatore e 7 pa 5 në ‘”Vizion Plus”