“KAM NEVOJË PËR GJUMË”/ Rita Ora heq të brendshmet dhe pozon para pasqyrës (FOTO) – AlpeGossip
“KAM NEVOJË PËR GJUMË”/ Rita Ora heq të brendshmet dhe pozon para pasqyrës (FOTO)

“KAM NEVOJË PËR GJUMË”/ Rita Ora heq të brendshmet dhe pozon para pasqyrës (FOTO)

Nuk është hera e parë që Rita Ora pozon pa asnjë rrobë në trup.

Pas një nate tejet të ngarkuar, e cila iu shpërblye edhe me çmim mbrëmë nga  ‘Video Music Awards’, ajo e ka realizuar një foto ku shihet komplet e zhveshur para pasqyrës.

‘’Kam nevojë për gjumë. Natën’’, ka shkruar pranë fotos këngëtarja shqiptare me famë të madhe në botë, Rita Ora.

Kujtojmë se çmimin që mori mbrëmë pas një performance të zjarrtë Rita ia ka dedikuar mikut të ndjerë Avicii.