Mbrëmja Gala: Bukuroshet shqiptare në garë për fustanin më të bukur (FOTO) – AlpeGossip
Mbrëmja Gala: Bukuroshet shqiptare në garë për fustanin më të bukur (FOTO)

Mbrëmja Gala: Bukuroshet shqiptare në garë për fustanin më të bukur (FOTO)

Mbrëmjen e djeshme u organizua një mbrëmje gala në Tiranë, për promovimin e traditave dhe vlerave shqiptare. Mbrëmja e titulluar “Oda”, u mbajt në Pallatin e Brigadave me rreth 300 të ftuar, mes të cilëve femrat më të njohura shqiptare.

Moderatore, këngëtare, blogere e fashioniste treguan me krenari fustanet “glamour” që na mahnitën të gjithëve. Ju ftojmë të shihni të veshurat më bukur:

Anxhelina

Erisa Kaçupi

Irena Kita

 

Estela Ujka

Oriola Marashi

Beatrix Ramosaj

Viola Spiro

 

Dorina Mema

Amarda Toska

Argjentina Ramosaj

Ronela Hajati