ÇFARË PO NDODH MES LOREDANËS DHE ZUNËS? Reperja lë gjithmonë vend për të dyshuar… (FOTOT) – AlpeGossip
ÇFARË PO NDODH MES LOREDANËS DHE ZUNËS? Reperja lë gjithmonë vend për të dyshuar… (FOTOT)

ÇFARË PO NDODH MES LOREDANËS DHE ZUNËS? Reperja lë gjithmonë vend për të dyshuar… (FOTOT)

Raporti i reperes së njohur, Loredana me ish-partnerin e saj, Mozzik, por dhe reperin e njohur Zuna ka tërhequr jo pak herë vëmendjen e mediave. Ndonëse në këngët e saj ajo i është drejtuar shumë herë Mozzik, duke i pohuar se është zhgënjyer prej tij dhe se e ka lënduar, duket se nga ana tjetër gëzon një raport mjaft të mirë me Zunën.

Duke lënë gjithmonë dyshime tek ndjekësit, Loredana ka publikuar së fundmi një llogarinë e saj një video ku shfaqet duke u fshehur pas kurrizit të reperit. Nga pamjet dyshja e artistëve duken shumë pranë njëri-tjetrit, ndonëse deri më tani nuk kanë konfirmuar asgjë lidhur me raportin e tyre.

Momentalisht Loredana ndodhet në Zvicër së bashku me vajzën e saj Hana, vend në të cilin duket se Mozzik ka mundur të takojë të voglën e tij.