PLAS SHERRI/ Goditje, karrige e pjata kokës, bëhet nami në hotel dhe…(FOTO/VIDEO) – AlpeGossip
PLAS SHERRI/ Goditje, karrige e pjata kokës, bëhet nami në hotel dhe…(FOTO/VIDEO)

PLAS SHERRI/ Goditje, karrige e pjata kokës, bëhet nami në hotel dhe…(FOTO/VIDEO)

Karrige e pjata kokës. Ky është sherri që është filmuar në një hotel në Lake Delton, në Wisconsin të SHBA.

Janë të paktën 15 persona të dy familjeve që përfshihen në sherr.

Ngjarja është shënuar të dielën e 13 majit.

Në pamje tregohet sesi personat godasin me karrige , pjata dhe çdo gjë tjetër të mundshme në një mensë.