E PABESUESHME/ Fotot: Dy vjeçares i ngec shkopi në gojë – AlpeGossip
E PABESUESHME/ Fotot: Dy vjeçares i ngec shkopi në gojë

E PABESUESHME/ Fotot: Dy vjeçares i ngec shkopi në gojë

Një vajzë e vogël në juglindje të Kinës ka pësuar aksident derisa po hante sallam të pjekur në skarë.

2-vjeçarja derisa po hante sallamen e pjekur në skarë duke ecur papritur rrëzohet dhe papritmas shkopi i hynë në faqe deri në 5 cm, shkruan ‘Daily Mail’.

Shkopi kishte depërtuar nga faqja e djathtë e fëmijës dhe ishte vendosur në nofullën e saj të sipërme

Mjekët me kujdes e larguan atë përmes operacionit dhe parandaluan gjakderdhjen