ALESIA BAMI DHE BLEDI MANE ROMANCË DASHURIE? Ja çfarë thotë astrologu – AlpeGossip
ALESIA BAMI DHE BLEDI MANE ROMANCË DASHURIE? Ja çfarë thotë astrologu

ALESIA BAMI DHE BLEDI MANE ROMANCË DASHURIE? Ja çfarë thotë astrologu

Ditën e sotme në rubrikën “Trotuar” në “E Diell” u fol për shenjat e horoskopit. I ftuar në studio ishte një astrolog, i cili zbuloi disa detaje mjaft interesante.

Moderatorja e njohur, Alesia Bami, e cila i përket shenjës së Bricjapit, ashendentë në Hënë ka Luanin dhe ashendentin ka Demin.

Alesia Bami dhe Bledi Mane romancë mes njëri-tjetrit? Ja

“Bricjapi pikën ideale të dashurisë e ka te mashkulli Akrep, i cili është shumë kaotik dhe ajo ka dëshirë ta disiplinojë. Ndërsa te mashkulli Peshk ka romancën”, tha astrologu.

Këtu ndërhyn moderatori i njohur, Edi Manushi, i cili u shpreh se shenjës së Peshkut i përket Bledi Mane. Ai pyet astrologun: “A mund të ketë dashuri të zënkat?”.

Alesia Bami dhe Bledi Mane romancë mes njëri-tjetrit? Ja